
Gondban a balatoni vendéglősök – sok étterem már ki sem nyit
Bizonytalan hangulatban készülnek a nyárra a dél-balatoni vendéglátósok. A szezon előtt nem elsősorban a vendégszám miatt aggódnak, hanem azért, lesz-e elég ember, aki kiszolgálja a turistákat. A…





