Álláshirdetés: Ügyvezető igazgató

Írta: Karácsony Zoltán - Készült: 2018. június 24.

A gyulai Dürer Nyomda Kft. a hazai nyomdaipar egyik jelentős vállalata, keres ügyvezető igazgatót, aki termelési, minőségirányítási, logisztikai és kereskedelmi területeken irányít operatív szinten, valamint kiemelkedő vezetői képességeinek köszönhetően képes eredményesen irányítani a teljes szervezetet.

Feladatok:

  • Termelés irányítása termelési vezetőkön keresztül;
  • Vezeti és támogatja a beszerzést, gyártás, logisztikát, pénzügyeket;
  • Beruházási döntéshozatal;
  • A vállalat operatív működésének irányítása;
  • A vállalat rövid-, közép- és hosszú-távú célkitűzéseinek meghatározásában való részvétel, azok operatív megvalósításának biztosítása
  • A cég gazdasági és pénzügyi működésének biztosítása, felügyelete (pénzügyi vezetőn keresztül)
  • A gyártási területek erőforrásainak tervezése és biztosítása irányítása
  • Partneri kapcsolatok fenntartása, erősítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Termelő vállalatnál szerzett min. 5 éves vezetői tapasztalat
  • Határozott, dinamikus, gyakorlatias személyiség,
  • Rendelkezik Békés megyei lakhellyel, vagy vállalja a költözést.

Előnyök:

  • Kereskedelmi végzettség
  • Nyomdaipari tapasztalat
  • Német, angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Gyula

Árfolyamok

EUR: 322.91CHF: 283.74USD: 286.52

Legnépszerűbb cikkek

Hirdessen a Haszon Magazinban

Hirdetés ügyben kérem keressen minket a hirdetes@haszon.hu email címen, vagy tekintse meg a média kiajánlókat.

Izgalmas két napnak ígérkezik a városi életmód legújabb trendjeiről szóló beszélgetések sora a Loffice közösségi irodában a Startup Safary fesztivál keretében április 19-20-án. Kiderül például, hogyan mennek a vegán éttermek, miként dolgozi...
Tovább >>

Változnak az „A lap” megjelenések!
  • 2018/I. negyedév 2018. 04.04
  • 2018/II. negyedév 2018. 07.04
  • 2018/III. negyedév 2018.09.26
  • 2018/IV. negyedév 2018.12.12