
Sefteltek az ársapkás benzinnel, ez lett belőle
A Győri Járási Ügyészség vádat emelt egy benzinkutat üzemeltető házaspár és a benzinkút dolgozói ellen, akik hatósági áron adták az üzemanyagot külföldi autósoknak.












Hozzáférhetőségi eszközök