
Az Apple-vezér meglepőt mondott az MI-ről
Sajtótájékoztatón számolt be negyedéves eredményeiről az Apple még május elején. A techóriás vezérigazgatója, Tim Cook szerint az év jobban nem is indulhatott volna, az iPhone-eladások abszolút…










