
Lépniük kell a megtakarítóknak, ha még el akarják csípni a magas betéti kamatokat
Az MNB már elkezdte vágni a kamatot, de a bankok még nem: akár az infláció három-négyszeresét is megadják a lekötött betétekre – derül ki a BiztosDöntés.hu elemzéséből. Ha azonban a jegybank úgy…










