
Kilépünk az amerikai szankciós listára helyezett bankból
Magyarország kilép a Nemzetközi Beruházási Bankból (IIB) - olvasható a Gazdaságfejlesztési Minisztérium (GFM) csütörtöki közleményében.












Hozzáférhetőségi eszközök