
Az állam segítette ki a hazai nagyvárost, hogy ne maradjon fűtés nélkül
Felbontotta a földgáz-kereskedelmi szerződését a kereskedő a győri távhőszolgáltatóval a héten, azonban egyelőre nincs veszélyben a lakások hatósági áron történő fűtése.


















