
Magasabb bérekkel csábítják Romániába a magyar dolgozókat
Makó környékéről egyre több magyar munkavállaló megy át Romániába, mert sokkal magasabbak a bérek. Ezt mondta az egyik szakszervezeti vezető a Continental helyi üzemében történteket kommentálva.


















