
A Fidesz-KDNP kétharmados többséggel nyerte meg a választást
A Fidesz–KDNP az előzetes eredmények alapján 135 mandátumot szerzett a 199 tagú Országgyűlésben. Ez kétharmados többség, ami azt jelenti, hogy Orbán Viktor negyedszer is alkotmányozó többséggel…


















