
Nagyban játszik a Mol, erre költ több mint 8 milliárdot
Tovább zöldülhet a Mol. Az olajipari óriás bejelentette Európa egyik legnagyobb kapacitású zöld hidrogénüzemének megépítését, a gyár jelentősen csökkentheti a cég szén-dioxid kibocsátását.










