
Nem a téli bezárások fájnak a legobban a szállodásoknak
Számos hazai szálloda novembertől nem fogad vendéget, de akad olyan is, amelyik januártól márciusig nem üzemel, miután túl nagy kiadást jelentene a megemelkedett rezsi a leghidegebb hónapokban. Az…










