
Norvégia behúzta a kéziféket: kitiltják az AI-t az általános iskolákból
Norvégia szigorú korlátozásokat vezet be a generatív mesterséges intelligencia iskolai használatára, hogy megvédje a gyerekeket a technológia tanulásra gyakorolt negatív hatásaitól.










