
Nálunk is beüthet az angliaihoz hasonló ellátási zűr
Magyarországon a kamionok 7-8 százaléka azért áll, mert nincs elég sofőr. A kevés kamionos miatt az angliai benzinkút-káoszhoz hasonlóan akár nálunk is kialakulhat komolyabb áruhiány.


















